Kontakt

Tellimuste vastuvõtt ja tellimisvormid

Eesti Keskkonnauuringute Keskus OÜ

Marja 4d, 10617 Tallinn • tel 611 2900 • faks 611 2901 • info@klab.ee
Registrikood 10057662 • KMK reg. nr. EE100067066
Pank: AS SEB Pank, Tornimäe 2, 15010 Tallinn
IBAN: EE251010022002522004 • BIC: EEUHEE2X

Margus Kört
Juhatuse esimees
tel 611 2950
margus.kort@klab.ee

Tarmo Pauklin
Juhatuse liige
tel 611 2903
tarmo.pauklin@klab.ee

Priit Alumaa
Juhatuse liige
tel 611 2917
priit.alumaa@klab.ee

Aiki Alvet
Finantsjuht
tel 611 2904
aiki.alvet@klab.ee

Rita Annus
Nõunik
mobiil 505 3082
rita.annus@klab.ee

Pille Unt
Sekretär
tel 611 2900
pille.unt@klab.ee

Kliimaosakond

Marja 4d, 10617 Tallinn
tel 611 2945 • faks 611 2901

Ene Kriis
Vanemspetsialist
tel 611 2921
ene.kriis@klab.ee

Merilyn Möls
Peaspetsialist
tel 611 2948
merilyn.mols@klab.ee

Hanna-Lii Kupri
Peaspetsialist
tel 611 2942
hanna-lii.kupri@klab.ee

Igor Miilvee
Spetsialist
tel 611 2945
igor.miilvee@klab.ee

Regina Alber
Spetsialist
tel 611 2958
regina.alber@klab.ee

Hannamary Seli
Spetsialist
tel 611 2949
hannamary.seli@klab.ee

Fred Rusanov
Spetsialist
tel 611 2956
fred.rusanov@klab.ee

Inari Truumaa
Käitluskeskuse spetsialist
tel 611 2931
mobiil 517 7167
inari.truumaa@klab.ee

Õhukvaliteedi juhtimise osakond

Marja 4d, 10617 Tallinn
tel 611 2937 • faks 611 2901

Erik Teinemaa
Juhataja
tel 611 2937
mobiil 509 4353
erik.teinemaa@klab.ee

Toivo Truuts
Peaspetsialist
Õhulabori juhataja
tel 611 2939
mobiil 501 7517
toivo.truuts@klab.ee

Marek Maasikmets
Andmeanalüüsi grupi juhataja
Projektid ja
konsultatsioon
mobiil 5648 7722
marek.maasikmets@klab.ee

Keio Vainumäe
Spetsialist
Emissioonimõõtmiste
grupi juhataja
mobiil 5770 2667
keio.vainumae@klab.ee

Kütusekvaliteedi ja tolliteenuste osakond

Suur-Sõjamäe 34, 11415 Tallinn
tel 611 2982 • faks 611 2905

Artur Gornischeff
Kütuselabori juhataja
tel 611 2972
mobiil 5918 7076
artur.gornischeff@klab.ee

Geotehnikalabor

Suur-Sõjamäe 34, 11415 Tallinn
tel 611 2992 • faks 611 2990

Uile Lemberg
Laborijuhataja
tel 611 2992
uile.lemberg@klab.ee

Keskkonna- ja analüütilise keemia
osakond

Marja 4d, 10617 Tallinn
tel 611 2928 • faks 611 2901

Katri Vooro
Juhataja
tel 611 2928
mobiil 515 0043
katri.vooro@klab.ee

Karin Annilo
Vee- ja pinnaseuuringute
labori juhataja kt
tel 611 2920
mobiil 5855 4125
karin.annilo@klab.ee

Krista Mõts
Analüütilise keemia
Laborijuhataja
tel 611 2947
mobiil 5855 3853
krista.mots@klab.ee

Tiit Kakum
Vee- ja pinnaseuuringute
vanemspetsialist
tel 611 2935
mobiil 501 1829
tiit.kakum@klab.ee

Anna Aunap
Alkoholide- ja
meeanalüüside
koordinaator
tel 6112934
mobiil 518 3116
anna.aunap@klab.ee

Allan Allas
Vee- ja pinnaseuuringute
spetsialist
mobiil 530 19719
allan.allas@klab.ee

Kvaliteeditagamise, keskkonnakaitse, tervishoiu ja ohutuse osakond

Marja 4d, 10617 Tallinn
tel 611 2907 • faks 611 2901

Urmas Muinasmaa
Kvaliteedijuht
tel 611 2907
urmas.muinasmaa@klab.ee

Indrek Lüüs
Kasvuhoonegaaside
tõendamine
mobiil 513 3621
indrek.lyys@klab.ee

Tartu osakond

Vaksali 17a, 50410 Tartu (IV korrus, sissepääs Tiigi tänavalt)
tel 730 7279 • mobiil 5307 8981 • tartu@klab.ee

Hille Allemann
Juhataja
tel 730 7270
mobiil 5302 0275
hille.allemann@klab.ee

Triinu Punder
Referent
tel 730 7279
triinu.punder@klab.ee

Merike Hindrikson
Peaspetsialist
tel 730 7271
merike.hindrikson@klab.ee

Ingrid Oja
Referent
tel 730 7275
ingrid.oja@klab.ee

Ülis Sõukand
Vanemkeemik
tel 730 7276
ulis.soukand@klab.ee

Urmas Kruus
Hüdrobioloog
tel 730 7274
urmas.kruus@klab.ee

Jüri Tenno
Välitööde spetsialist
tel 730 7278
mobiil 511 9852

Virumaa osakond

Pargi 15, 41537 Jõhvi
tel / faks 332 4470
virumaa@klab.ee

Allar Aron
Juhataja
tel 332 4470
mobiil 502 3253
allar.aron@klab.ee

Tatjana Halevina
Laborijuhataja
tel 332 4472
mobiil 521 1030
tatjana.halevina@klab.ee

Elvira Vaab
Kvaliteedijuht
tel 332 4128
elvira.vaab@klab.ee

Pärnu osakond

Roheline 64, 80035 Pärnu
tel / faks 443 4204
parnu@klab.ee

Liina Grauberg
Juhataja
tel 443 4210
mobiil 520 4245
liina.grauberg@klab.ee

Anne Kerstna
Spetsialist
mobiil 515 1398
anne.kerstna@klab.ee